Menu

Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie

Kobietą jestem i czas zacząć nią być naprawdę. Cieszyć się z tego kim się jest i pracować nad tym kim chcę się stać. Poznajcie moje przygody, wielkie przegrane i kolejne próby. Oto przedstawiam się Wam JA!

SNG Racketlon Cup 2015 - Super Polish Tour już niedługo w moim mieście!

kobietajestem

Jestem z krwi i kości łodzianką, która naprawdę bardzo lubi swoje miasto. Dlatego nie zdziwcie się, jeśli będę coś promować, bo często uczestniczę w wydarzeniach, choć nie jestem specjalistą od biegania, pływania, tenisa itd. Po prostu lubię integrować się z ludźmi ze swojego miasta.

oie_27145848fINPAC25

Wracając do sedna, 13 czerwca 2015 roku rozpocznie się Racketlon. Pewnie zapytacie: „a co to takiego jest do diaska?” Już tłumaczę. Otóż mecz Racketlona składa się z 4 setów, które rozgrywane są po 21 punktów z następujących dyscyplin sportowych: tenisa stołowego, badmintona, squasha i tenisa ziemnego. Walka, można tak powiedzieć, rozpoczyna się od najmniejszej rakiety do największej. Mecz odbywa się zawsze między tymi samymi zawodnikami lub parami, w zależności od konkursu. Zwycięzcą zostaje ta osoba, która zdobędzie największą ilość punktów. Co ciekawe, to Finowie są pomysłodawcami gry, którą jednak rozwinęli Szwedzi.

Ja co prawda niż umiem grać ani w squasha, ani w tenisa ziemnego, a już tym bardziej w stołowego. Mimo wszystko pójdę i popatrzę sobie na zmagania innych. Może wśród osób zaglądających na tego bloga, jest jakaś osoba, która podejmie się brania udziału w tym konkursie. Serdecznie zachęcam! Wtedy na pewno spotkamy się na miejscu!

Moje spinningowe doświadczenia >

< Wiosenne stresy

© Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci