Menu

Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie

Kobietą jestem i czas zacząć nią być naprawdę. Cieszyć się z tego kim się jest i pracować nad tym kim chcę się stać. Poznajcie moje przygody, wielkie przegrane i kolejne próby. Oto przedstawiam się Wam JA!

Trochę spóźniony wpis

kobietajestem

Dużo się ostatnio działo. Właściwie to ogromna ilość rzeczy wzbogaciła moje życie. Przede wszystkim przekonałam się do tego, że sport nie musi być męczący, a przynajmniej nie w takim znaczeniu. Oczywiście zmęczenie jest, szczególnie po intensywnym dniu w pracy, ale przede wszystkim jest to zmęczenie, które motywuje. Tym bardziej jeśli widać efekty włożonej przez siebie pracy.

Dla mnie niedawno, ale prawda jest taka, że ponad miesiąc temu byłam na 9. konwencji fitness w Łodzi. Oczywiście pierwszy raz w czymś takim uczestniczyłam. Nie ukrywam - bardzo się bałam. Przede wszystkim dlatego gdyż wiedziałam, że nie przyjdą na zajęcia takie pasztety jak ja. No i nie pomyliłam się, bo ogromna ilość pań, biorących udział w wydarzeniu, była mega szczupła. Oczywiście ja się do nich nie wliczałam. Mimo wszystko bardzo spodobała mi się tamtejsza atmosfera. Ludzie naprawdę sympatyczni i pomocni. Szczególnie instruktorzy. Miałam wiele pytań odnoście dobrania odpowiedniego treningu do własnych możliwości. Nie ważę stu kilo, ale wiem, że niektóre ruchy ogranicza mi mój brzuch czy biust.

865

W Stacji Nowa Gdynia były również stoiska, które oferowały odpowiedni strój sportowy dla kobiet, w tym staniki sportowe. Oczywiście nie miałam zamiaru nic kupować, ale naprawdę dobrze przyjść do specjalisty i dowiedzieć się czegoś ciekawego, a do tego ułatwiającego trwanie w postanowieniu. O tym wszystkim opowiem oczywiście w następnych postach. Tymczasem znalazłam w Internecie filmik z Konwencji IFAA, która odbyła się w Łodzi. Polecam obejrzeć. Może ktoś z Was przekona się do tego typu wydarzeń, tak jak ja i wybierze się ze mną w przyszłym roku? ;)

Konwencja Stacja Nowa Gdynia: https://www.youtube.com/watch?v=6Xa8y0Xlsck

Wewnętrzne myśli odnośnie motywacji >

< Moje spinningowe doświadczenia

© Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci