Menu

Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie

Kobietą jestem i czas zacząć nią być naprawdę. Cieszyć się z tego kim się jest i pracować nad tym kim chcę się stać. Poznajcie moje przygody, wielkie przegrane i kolejne próby. Oto przedstawiam się Wam JA!

Odpowiedni czas i miejsce

kobietajestem

Buszując w plątaninie googlowych tekstów natknęłam się na wydarzenie w swoim mieście. A to mój farcik sprawił, że wydarzenie dopiero się odbędzie, a ja mam szansę po prostu go nie ominąć.

Czemu farcik? A Temu, bo ja mam takie szczęście, że o wszystkim dowiaduję się po fakcie. Tymczasem 14 marca będzie IX edycja Konwencji Fitness w Łodzi. Oczywiście nie mogłam się powstrzymać i poszperałam trochę na ten temat. YT potrafi człowieka przekonać. Do tego okazało się, że znajoma z pracy również od kilku lat uczestnicy w organizowanych konwencjach.

 

W ten sposób proszę Państwa JA zgłosiłam się i 14 marca stanę się jedną z uczestniczek tego wydarzenia. W sumie to niezły start, więc czemu by się nie pobawić. Tym bardziej, że nie idę sama. Także 3majcie kciuki i życzcie powodzenia, bo… czeka mnie 7 godzin Aquaerobiku. Tak wiem! Przerażająca liczba, ale w końcu bawić będę się w wodzie. Jakkolwiek to nie brzmi ;) To dobry wstęp do tego, aby wzmocnić mięśnie. W dalszych postanowieniach mam zamiar wrócić do pływania właśnie. Tylko… mój kostium jest za mały. Trzeba będzie kupić nowy!

Więc, jak? Może chce Wam się poćwiczyć ze mną Konwencji Fitness?

Początki z wyrzeczeniami? >

< Wewnętrzne myśli odnośnie motywacji

© Kobietą jestem i zaczynam dbać o siebie
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci